SARI SEKER GULCIN FANLARI!!!...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SARI SEKER GULCIN FANLARI!!!...

GULCIN'CIYSEN DOGRU YERDESİN!!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seda Buraya Bak!...

3 posters
YazarMesaj
Tek_Cemreci
YeNi-HePsİcİ
YeNi-HePsİcİ

Seda Buraya Bak!... Empty
MesajKonu: Seda Buraya Bak!...   Seda Buraya Bak!... Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 7:29 pm

ben Tek_Cemreci şikayet istek öneri bölümü olmadığı için konuyu buraya açıyorum... Seda beni dinle kendini çok büyük sanıp başkalarına laf yetiştirme!...KENDİNE BAK SEN !...Bir arkdaşım için parasız ilk siteye üye oluyorum...googleye Tek_Cemreci yazın bakalım ne kadar ünlüyüm!...YıldızMehmet Tek_Cemreci[CK] MaviMelek duyan varsa beni tanır...www.gruphepsifan.org de 2 kez s.mod 4 kez mod. oldum!... Seda usta birisinden laf işitiyorsun bir daha Tek_Gülçinciye sataşırsan o zaman tek tek hangi sitelere üye olduğğunu bulup msn ni bulup o sitelerde seni banlatır msnni patlatır bilgisayarını çökertirim!... Cidddiyim!...
rozerin
YeNi-HePsİcİ
YeNi-HePsİcİ

MesajKonu: Geri: Seda Buraya Bak!...   Seda Buraya Bak!... Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:05 pm

anlamadım:S
yaseminst
YaSeMiNcİ-AdMiN
YaSeMiNcİ-AdMiN
yaseminst

MesajKonu: Geri: Seda Buraya Bak!...   Seda Buraya Bak!... Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 8:33 pm

KAPAT ARTIK BU KONUYU TEK CEMRECİ YOKSA BANLANICAKSIN
http://hepsikolikler.phpbb9com

Seda Buraya Bak!...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-